Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: list
ug: تۈرلەر

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى
