Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: list
vi: danh sách

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Unsubscribe
vi: Hủy đăng ký

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Roles
vi: Vai trò

en: Are you sure?
vi: Bạn chắc chưa?
