Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Roles
az: Rollar

en: or
az: və ya
