Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: list
be: спіс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Roles
be: Ролі

en: archive
be: архіў
