Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: list
fr: liste

en: Delete
fr: Supprimer

en: Unsubscribe
fr: Se désabonner

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: Roles
fr: Rôles

en: Add New
fr: Ajouter un nouveau

en: Visit
fr: Visite

en: or
fr: ou

en: Are you sure?
fr: Êtes-vous certain(e) ?

en: User Id
fr: Id utilisateur

en: Subscriber
fr: Abonné
