Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: list
gu: સૂચિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: or
gu: અથવા

en: Are you sure?
gu: શું તમને ખાતરી છે?
