Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: list
he: רשימה

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Roles
he: תפקידים

en: or
he: או

en: Are you sure?
he: האם אתם בטוחים?

en: Subscriber
he: מנוי
