Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: list
is: listi

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Roles
is: Hlutverk

en: or
is: eða
