Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: list
ka: სია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Roles
ka: როლები
