Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Roles
lt: Rolės

en: or
lt: arba

en: archive
lt: archyvas

en: List ID
lt: Sąrašo ID

en: Subscriber
lt: Prenumeratorius
