Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: list
lv: saraksts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Roles
lv: Lomas

en: or
lv: vai

en: Subscriber
lv: Abonents
