Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: list
ml: പട്ടിക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Unsubscribe
ml: അൺസബ്സ്ക്രൈബ് ചെയ്യുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
