Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: list
nl: lijst

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Roles
nl: Rollen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Visit
nl: Bezoek

en: or
nl: of

en: archive
nl: archief

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: List ID
nl: Lijst-ID

en: Subscriber
nl: Abonnee
