Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: list
oc: lista

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Roles
oc: Ròtles

en: or
oc: o

en: Are you sure?
oc: Sètz segur ?
