Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: list
pl: lista

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Roles
pl: Role

en: Visit
pl: Odwiedź

en: or
pl: lub

en: Are you sure?
pl: Czy jesteś pewien?

en: Subscriber
pl: Subskrybent
