Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: list
ro: listă

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Roles
ro: Roluri

en: or
ro: sau

en: Are you sure?
ro: Sunteți sigur(ă)?
