Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: list
sk: zoznam

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Visit
sk: Navštíviť

en: or
sk: alebo

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Subscriber
sk: Odberateľ
