Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: list
sr: листа

en: Delete
sr: Избриши

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Roles
sr: Улоге
