Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: list
th: รายการ

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: or
th: หรือ

en: Are you sure?
th: คุณแน่ใจหรือ ?
