Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: list
tr: liste

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Roles
tr: Roller

en: or
tr: ya da

en: Are you sure?
tr: Emin misiniz?
