Mailman Manager (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: list
uk: список

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Roles
uk: Ролі

en: Mailing Lists
uk: Списки розсилок

en: Subscribe to mailing lists
uk: Підписати на розсилки

en: Add New
uk: Додати новий

en: Add new Mailman mailing lists.
uk: Додати нові розсилки Mailman

en: Edit Mailing list
uk: Редагувати розсилку

en: Delete Mailing list
uk: Видалити розсилку

en: The following email address will be subscribed to the email lists:
uk: Наступна електронна адреса буде підписана на поштову розсилку:

en: If you would like to have a different email address subscribed, change your email address in the account settings tab.
uk: Якщо ви хочете підписати іншу електронну адресу, будь ласка, змініть свою електронну адресу на вкладці «Редагувати» вашого профілю.

en: Subscribe for digest (receive emails in a bundle)
uk: Підписатись на дайджест (отримувати листи рідше і по декілька одразу)

en: Subscribe for all Mail (normal delivery)
uk: Підписатись на всі листи (звичайна доставка)

en: No mail (temporarily disable delivery)
uk: Без листів (тимчасово вимкнути доставку)

en: Mail password
uk: Отримати пароль

en: Password for %listname (optional)
uk: Пароль для %listname (необов’язково)

en: Visit
uk: Відвідати

en: Mailman Interface
uk: Сторінка розсилки

en: or
uk: або

en: archive
uk: архів

en: Your current email address is not subscribed to %status list(s).
uk: Ваша електронна адреса не підписана на розсилку (розсилки)  %status

en: Your current email address is currently subscribed to all lists.
uk: Ваша поточна електронна адреса підписана на всі розсилання.

en: Your mailing list subscriptions have been updated
uk: Ваші підписки на розсилки були оновлені

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Delete !listname
uk: Вилучити !listname

en: User Id
uk: ID користувача

en: List ID
uk: Номер списку

en: Subscriber
uk: Читач

en: Change your subscription
uk: Змініть свою підписку

en: Sorry, you are not allowed to change this list subscription.
uk: На жаль, ви не можете змінити цю підписку списку.
