Mail System (7.x-2.20) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Mail
gl: Correo-e

en: Module
gl: Módulo

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Key
gl: Clave

en: Class %class does not implement interface %interface
gl: A clase %class no implementa a interface %interface

en: Mail System Settings
gl: Axustes do sistema de correos

en: Mail System
gl: Sistema de correos

en: Configure per-module Mail System settings.
gl: Configurar por módulo opcións do sistema de correo.

en: Provides a user interface for per-module and site-wide mail_system selection.
gl: Porporciona unha interface de usuario para a selección mail_system por módulo e en todo o sitio.

en: New Setting
gl: Nova configuración

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -

en: Remove this setting.
gl: Eliminar esta definición.

en: !module module
gl: Módulo !module

en: Add a new %module and %key to the settings list.
gl: Engadir un novo %module e %key para a lista de definicións.
