Mail System (7.x-3.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Other
eo: Alia

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Formatting
eo: Formatado
