Mail System (7.x-3.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Module
it: Modulo

en: Current
it: Corrente

en: Other
it: Altro

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Key
it: Chiave

en: Formatting
it: Formattazione

en: Class %class does not implement interface %interface
it: La classe %class non implementa l'interfaccia %interface
