Mail System (7.x-3.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Mail
sv: E-post

en: Module
sv: Modul

en: Current
sv: Nuvarande

en: Other
sv: Övriga

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Key
sv: Nyckel

en: Formatting
sv: Formatering

en: Delivery
sv: Leverans

en: Class %class does not implement interface %interface
sv: Klassen %class implementerar inte gränssnittet %interface
