Mail System (7.x-3.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Mail
vi: Thư

en: Current
vi: Hiện thời

en: Other
vi: Khác

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Key
vi: Khóa

en: Formatting
vi: Định dạng

en: Class %class does not implement interface %interface
vi: Lớp %class không thực thi giao diện %interface
