Mail System (7.x-3.0-alpha2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: Module
az: Modul

en: Current
az: Hazırkı

en: Other
az: Digər

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Key
az: Açar
