Mail System (7.x-3.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Default
bg: По подразбиране

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Other
bg: Други

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Key
bg: Ключ

en: Formatting
bg: Форматиране
