Mail System (7.x-3.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Mail
hu: Levél

en: Module
hu: Modul

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Other
hu: Egyéb

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Key
hu: Kulcs

en: Formatting
hu: Formázás

en: Delivery
hu: Szállítás

en: Class %class does not implement interface %interface
hu: %class osztály nem valósítja meg a következő felületet: %interface
