Mail System (7.x-3.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Default
ps: تلواله

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Other
ps: نور

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Key
ps: کيلی

en: Formatting
ps: بڼونه
