Mail System (7.x-3.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Default
cy: Diofyn

en: Current
cy: Cyfredol

en: Other
cy: Arall

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: Key
cy: Allwedd

en: Formatting
cy: Fformatio
