Mail System (7.x-3.0-beta1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Default
da: Standard

en: Mail
da: E-mail

en: Module
da: Modul

en: Current
da: Aktuelle

en: Other
da: Anden

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Key
da: Nøgle

en: Formatting
da: Formatering

en: Delivery
da: Forsendelse

en: Class %class does not implement interface %interface
da: Klassen %class implementerer ikke interfacet %interface.

en: Configure per-module Mail System settings.
da: Konfigurér modulvis opsætning af Mail System.
