Mail System (7.x-3.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Mail
fr: Courriel

en: Current
fr: Actuel

en: Other
fr: Autre

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Key
fr: Clef

en: Formatting
fr: Formats

en: Delivery
fr: Livraison

en: Class %class does not implement interface %interface
fr: La classe %class n'implémente pas l'interface %interface

en: Administer Mail System
fr: Administrer Mail System
