Mail System (7.x-3.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Key
km: សំខាន់

en: Formatting
km: កំពុង​ធ្វើ​ទ្រង់ទ្រាយ

en: Class %class does not implement interface %interface
km: ថ្នាក់​ %class ​មិន​អនុវត្ត​ចំណុច​ប្រទាក់​​ %interface ទេ
