Mail System (7.x-3.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Current
th: ปัจจุบัน

en: Other
th: อื่นๆ

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Key
th: คีย์

en: Formatting
th: รูปแบบ

en: Delivery
th: ข้อมูลการจัดส่งสินค้า

en: Class %class does not implement interface %interface
th: คลาส %class ไม่มีคุณสมบัติของอินเทอร์เฟส %interface
