MailUp Newsletter Module (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Groups
da: Grupper

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: default
da: standard

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Company
da: Virksomhed

en: Full name
da: Fulde navn

en: English
da: Engelsk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: Lists
da: Lister

en: Are you sure you want to delete %label?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %label?

en: Account
da: Konto

en: Subscribed
da: Tilmeldt

en: -- Select --
da: --Vælg--

en: !label of field %name
da: !lable for felt %name

en: Description format
da: Beskrivelsesformat

en: Telephone number
da: Telefonnummer
