MailUp Newsletter Module (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: English
hy: Անգլերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: @label
hy: @label (@column)

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
