MailUp Newsletter Module (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: English
ka: ინგლისური

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური
