MailUp Newsletter Module (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Groups
lv: Grupas

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Callback URL
lv: Atzvanes URL

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: English
lv: Angļu

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Account
lv: Konts

en: Subscribed
lv: Parakstīšanās

en: View mode
lv: Skata režīms
