MailUp Newsletter Module (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Groups
oc: Gropes

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: default
oc: defaut

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Company
oc: Societat

en: Full name
oc: Nom complet

en: English
oc: Anglés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: test
oc: tèst

en: Account
oc: Compte

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
