MailUp Newsletter Module (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Email address
os: Email адрес

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
