MailUp Newsletter Module (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Groups
pt: Grupos

en: Actions
pt: Ações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Language
pt: Idioma

en: Overview
pt: Vista global

en: Edit
pt: Editar

en: default
pt: predefinido

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Password
pt: Senha

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: English
pt: Inglês

en: Spanish
pt: Castelhano

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram guardadas.

en: Lists
pt: Listas

en: View mode
pt: Modo de visualização
