MailUp Newsletter Module (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Groups
ru: Группы

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Overview
ru: Обзор

en: Edit
ru: Редактировать

en: default
ru: по умолчанию

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Company
ru: Компания

en: Callback URL
ru: Обратный URL

en: Full name
ru: Полное имя

en: English
ru: Английский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Spanish
ru: Испанский

en: The changes have been saved.
ru: Изменения сохранены.

en: Lists
ru: Списки

en: Are you sure you want to delete %label?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %label?

en: Company Name
ru: Название компании

en: test
ru: тест

en: Account
ru: Учётная запись

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: -- Select --
ru: -- Выбор --

en: !label of field %name
ru: !label поля %name

en: Telephone number
ru: Номер телефона
