MailUp Newsletter Module (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Groups
tr: Gruplar

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Edit
tr: Düzenle

en: default
tr: öntanımlı

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Company
tr: Şirket

en: Full name
tr: Tam ad

en: English
tr: İngilizce

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Lists
tr: Listeler

en: Are you sure you want to delete %label?
tr: %label etiketini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Account
tr: Hesap

en: Subscribed
tr: Üye olunmuş

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: -- Select --
tr: -- Seçiniz --

en: Telephone number
tr: Telefon numarası
