MailUp Newsletter Module (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Groups
ur: گروپس

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Overview
ur: جائزہ

en: Edit
ur: تدوین

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: English
ur: انگریزی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
