MailUp Newsletter Module (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Groups
az: Qruplar

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.
