MailUp Newsletter Module (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Email address
is: Netfang

en: Groups
is: Hópar

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: default
is: sjálfgefið

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Company
is: Fyrirtæki

en: Full name
is: Fullt nafn

en: English
is: Enska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.

en: Account
is: Aðgangur

en: -- Select --
is: -- Velja --
