MailUp Newsletter Module (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Groups
jv: Kelompok

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: default
jv: gawan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: English
jv: Basa Inggris

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Account
jv: Akun
