MailUp Newsletter Module (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Groups
pl: Grupy

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: default
pl: domyślny

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Company
pl: Firma

en: Callback URL
pl: Zwrotny adres URL

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: English
pl: Angielski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Lists
pl: Listy

en: Are you sure you want to delete %label?
pl: Czy na pewno usunąć %label?

en: Account
pl: Konto

en: Subscribed
pl: Dodane do subskrypcji

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --

en: !label of field %name
pl: !label pola %name

en: Initial setup
pl: Kreator ustawień

en: Telephone number
pl: Numer telefonu
