MailUp Newsletter Module (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: default
ps: تلواله

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: English
ps: انګرېزي

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Lists
ps: لړونه

en: Are you sure you want to delete %label?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %label؟
